Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky НЛА Кременчуг-Познань

11:15 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6
13:35 Cherkasy Aut. Nádr., ul.Krupskoi, 7
15:30 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
19:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
22:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
00:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:25 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
03:45 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
05:05 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
07:05 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
09:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: NovikovLA
Zavazadla: 1 bag up to (100x60x30)-free, every next - charge 10% of the fare
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 12h: 25%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Student
5% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací