Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Неаполь - Херсон

09:00 Napoli Corso Arnaldo Lucci, 199 (V přední části Hotel D'Anna)
12:00 Roma Via Tiburtina, stanice metra "Rebibbia"
15:30 Firenze Via Valfonda, 21 (50m v blízkosti železniční stanice)
17:30 Bologna Viale Pietro Pietramellara, 28 (50m v blízkosti železniční stanice)
19:00 Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, AUTOGRIL MARGERA EST (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
23:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
02:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
08:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
09:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: SAS Trans Service
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(60x40x20)-free, every next 1EUR/kg
Storno podmínky: do 240h: 90%
odjezd od 240h do 72h: 50%
po 72h: jízdenka je nevratná
Slevy: 30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací