Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Одесса - Алчевск

08:00 Odessa Aut. Nádr. Italyanskiy bulvar, 5
10:50 Mykolaiv Monument T-34
12:50 Kherson Aut. Nádr. Yug, ul. Privokzalnaya, 1
14:35 Nova Kakhovka Aut. Nádr. ul.Yuzhnaya
16:05 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
18:10 Zaporizhia Aut. Nádr., Prospekt Lenina 20
20:30 Dnipro Aut. Nádr., oblast Petrovskogo 1
23:40 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
03:00 Goptovka customs UA
05:00 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs RU
06:20 Shebekino Request stop
10:30 Rossosh Request stop
17:30 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
18:30 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
19:40 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova, 16
20:35 Lugansk Aut. Nádr. ul. Oboronnaya, 28
21:30 Alchevsk Aut. Nádr. Ukrtelekom
Dopravce: AstraTravel
Zavazadla: 1 bag up to 30kg (100x50x30) - free , every next up to 15kg or 0.25m 50 UAH
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 0-8 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací