Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Херсон - Лейпциг - Кёльн

21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
22:20 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
00:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:15 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací