Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 009 Praha - Chernivtsi

13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
16:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
18:25 Hradec Králové Terminal nást.H3
20:30 Olomouc Zastavka na znamení
22:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
01:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
07:10 Krakovets celnice (UA-PL)
08:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:05 Stryi Zastavka na znamení
11:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
15:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul.Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Dodatečná informace: Wi-fi on board
Storno podmínky: do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 80%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací