Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 018 Харлезиль - Леверкузен

11:15 Harlesiel Hafen
11:45 Esens Haltestelle Sterburer Weg
12:00 Dornumersiel Busbahnhof
12:15 Neßmersiel Bus Station
12:20 Neßmersiel Hafen
12:35 Norddeich ZOB (Port)
13:00 Norden ZOB
13:40 Emden Hbf
14:20 Leer Emspark
17:15 Dorsten ZOB
17:45 Essen ZOB
18:35 Düsseldorf ZOB
19:30 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací