Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 019 Norden - Leverkusen

14:30 Bensersiel Am Hafen 20 A
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
14:50 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
15:00 Carolinensiel Neue Straße 4
15:05 Harlesiel Hafen
15:25 Schillig Jadestraße
15:30 Horumersiel Goldstraße 6
15:40 Hooksiel ZOB
16:15 Wilhelmshaven Markt Str. 1
17:20 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
20:05 Munster Hbf
21:05 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
21:45 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
22:35 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací