Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 035 Berlin - Sauerland (15:00)

15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
20:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
21:40 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
22:15 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
22:55 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
22:30 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
22:45 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
22:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
23:15 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
23:30 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací