Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 037 Munchen - Duisburg (11:15)

11:15 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
13:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
15:10 Wurzburg Hbf
16:20 Aschaffenburg Busbahnhof
17:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
19:30 Siegen Koblenzerstraße
20:50 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
21:35 Essen ZOB bei HbF
21:55 Duisburg Hbf
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací