Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 056 Амстердам - Медебах

10:50 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Arnhem Centraal Station - Bouricius Straat
14:00 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:05 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:00 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
16:30 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
16:50 Bodefeld ZOB
17:00 Siedlinghausen Hochsauerlandstraße
17:15 Winterberg Bahnhofstraße
17:35 Medebach Center Parcs Park
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací