Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 141001 Киев - Варшава - Роттердам

17:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:40 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
23:45 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:10 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Zwolle Hanzelaan 244 B, (Centrální vlakové nádraží)
17:20 Apeldoorn Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
17:50 Arnhem City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
18:55 Utrecht Autobusová zastávka na 81 Croeselaan
19:50 Amsterdam Autobusová zastávka na Radarweg naproti vlakovému nádraží Amsterdam Sloterdijk
20:55 Den Haag Centraal station
21:30 Rotterdam Busstation Conradstraat
Dopravce: ECOLINES
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací