Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 145 Прага - Черновцы

15:15 Praha Aut. Nádr. "Želivského"
16:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
19:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
20:20 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
23:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:25 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
09:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
11:40 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
12:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
13:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Kolomyya Aut. Nádr.,ul. Sichovikh Striltsiv
15:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
16:20 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 bag up to 25kg - free, every next from 7 EUR
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 6h: 50%
po 6h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací