Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 53 Munchen - Gorlitz (11:00)

11:00 München ZOB
11:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
12:35 Ingolstadt Nordbahnhof
14:05 Nurnberg airport Letiště
15:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
16:30 Plauen Waldfrieden
17:15 Zwickau Hbh Hst. Nord
18:05 Chemnitz ZOB
19:15 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
20:25 Bautzen August-Bebel-Platz
21:05 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací