Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky BG00 София - Гамбург - Брюссель

09:30 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
00:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
04:00 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Nurnberg ZOB
07:45 Bayreuth GII Goethestrasse
08:45 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
11:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
17:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
19:00 Bremen ZOB, Internationale
20:30 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen ZOB bei HbF
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Aut. Nádr.
22:15 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
22:45 Genk Aut. Nádr., pl. 7
00:00 Brussel CCN Gare du Nord
09:30 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
00:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
04:00 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Nurnberg ZOB
07:45 Bayreuth GII Goethestrasse
08:45 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
11:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
17:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
19:00 Bremen ZOB, Internationale
20:30 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen ZOB bei HbF
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Aut. Nádr.
22:15 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
22:45 Genk Aut. Nádr., pl. 7
00:00 Brussel CCN Gare du Nord
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 1 bag -free, every next from 5 EUR.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací