Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Cernivtsi-Savona

09:20 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:50 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
18:25 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
19:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
12:55 Trento Площадь Данте
14:40 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Brescia P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
18:10 Milano Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta
19:10 Novara Aut. Nádr., Largo Pastore 1
20:45 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Genova Piazza Della Vittoria
23:10 Savona Piazza Del Popolo
Dopravce: Odri
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací