Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Gdansk - Boryspil

00:20 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
05:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
09:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
11:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
16:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
22:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:00 Boryspil Aut. Nádr., ul.Kievskiy shlyakh 84
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1 bag up to 50kg-free, every next kg 2 EUR.
Dodatečná informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací