Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Gomel-Koln-Karlsruhe (since 20.04)

06:00 Mogilev Aut. Nádr., ul.Leninskaha 93
06:30 Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
07:30 Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
09:00 Babruysk ul. Puskina 153
11:30 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
13:30 Baranovichy Aut. Nádr. ul. Frolenkova
17:15 Brest Aut. Nádr. ul. Mickevica 35
08:30 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
11:00 Magdeburg Hbf. ZOB, Hst. 7
12:00 Braunschweig ZOB
13:10 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:40 Tostedt Bremer Straße 36
16:20 Bremen ZOB
17:20 Osnabruck Fernbushaltestelle
19:20 Dortmund ZOB bei Hbf
20:10 Düsseldorf Hbf.Kurfursternstr. neben Post
21:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: VISIT TOUR
Zavazadla: 2 bag up to 25kg(60х50х25)-free, every next from 10 EUR
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací