Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

06:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
07:05 Dunaivtsi Aut. Nádr.
07:45 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
08:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
10:25 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
13:10 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, další "Silpo"
14:40 Lutsk Okruzhna str. 37 Epicentr
16:00 Kovel Benzinka "WOG", ul. Varšavská 3B
16:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:30 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
20:40 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
21:55 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
23:05 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
23:45 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Bronisze Benzinka "Lotos"
02:20 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
02:35 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
03:00 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, u kostela
Dopravce: Lux-reisen
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací