Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf

23:00 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1
23:35 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:15 Krakovets celnice (UA-PL)
03:15 Korczowa customs PL-UA
04:35 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, před hlavním vstupem
07:25 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:35 Katowice Vlak. Nádr. ul. Andrzeja
09:40 Chalupki CLO
09:41 Bohumín CLO
09:55 Bohumín Novy Bohumin, zel.st.
10:20 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
11:35 Olomouc Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
12:40 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
13:25 Mikulov CLO
13:25 Drasenhofen CLO
14:50 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
15:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
Dopravce: LEO Express
Dodatečná informace: Vehicle registration numbers 5AN7491 or 5AN7521
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-14 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím