Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Sankt Petersburg - Vulcanesti

07:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
07:00 Otaci Aut. Nádr.
07:30 Soroca Aut. Nádr.
08:00 Florești Zastavka str. Irmita 9
08:45 Belcy Zastavka na znamení
09:00 Orhei Zastavka na znamení
10:00 Kishinev Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
10:45 Hînceşti Aut. Nádr.
12:00 Leova Aut. Nádr.
12:40 Cantemir Aut. Nádr.
13:30 Cahul Zastavka na znamení
14:00 Vulcănești Aut. Nádr.
Dopravce: Rute Auto Internationale
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 75%
odjezd od 12h do 2h: 50%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací