Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Warsaw - Kherson

12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
00:40 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
02:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
03:20 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
04:00 Komsomolske (Olevskiy r-n) Aut. Nádr.
06:00 Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
08:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
10:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
11:50 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
12:50 Nova Odesa Kukhareva 8g
13:50 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
15:10 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací