Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Севилья-Киев

09:20 Sevilla Aut. Nádr. Manuel Sagastizabal
12:00 Malaga Aut. Nádr., nást.5-6
17:00 Murcia Aut. Nádr. San Andres
18:05 Alicante Aut. Nádr. Portugal
18:45 Benidorm Aut. Nádr.
20:30 Valencia eastacion de aut. av.M.Pidal
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona Aut. Nádr.
09:50 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
12:05 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
13:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., Pryvokzalna 1
17:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
19:15 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
21:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
23:05 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
01:10 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
03:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: Odri
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací