By time
By price

Buses London - Lviv

Buy bus tickets London - Lviv: where and how to book bus tickets to Ukraine, the cost of the trip to Lviv in your own. Timetable of buses on the route. List of buses to Lviv and back, including departures today. Get from London to Lviv cheaply and without tiring night crossings, the passengers comments about the trip.

Bus Schedule

Departure and arrival Time on way During week
08:00 – 01:40 LondonLviv Departure at 08:00 from: Victoria Green Line Station Arrival at 01:40 to: Bus Station, 109 Strijska str.

41 h. 40 min.

Details

Mon, Thu

08:00 – 02:10 LondonLviv Departure at 08:00 from: Victoria Green Line Station Arrival at 02:10 to: Bus Station, 109 Strijska str.

42 h. 10 min.

Details

Mon, Thu

08:00 – 20:00 LondonLviv Departure at 08:00 from: Victoria Green Line Station Arrival at 20:00 to: Bus Station, 109 Strijska str.

36 h. 0 min.

Details

Mon, Thu

Route on map

How from London quickly reach the center of Lviv in 2017. Routes of buses on the map with stops. From where do the buses from London departe and where they arrive at Lviv. Travel time by bus: how many hours bus go to Ukraine, the distance in kilometers.

Passenger reviews about trip

Схидно-Европейська ПодорожВаршава - Львов

Напрямок автомуса у мене на квитку і те що було написано на автобусі, зовсім не співпадав. В автобус сіла в останні 2хв, перед виїздом, і лише тому що вирішила запитати водія чи він знає де зупиняється такий автобус. Самі ж водії не мають жодної інформації…

Схидно-Европейська ПодорожРовно - Краков

Кошмар!!! Я ехала с Ровно в Краков.Автобус Киев = Вроцлав. Автобус опоздал на 2 часа. В Львове пересадка в ужасный автобус комфорта ноль. На границе 12 часов стояли. Автобус опоздал в Краков на 9 часов. За всю дорогу 2 остановки. Не рекомендую!!!

Схидно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава

Все чудово! Моя подорож зі Львова до Варшави вдалася. Дякую водіям, вони уважні, з файним почуттям гумору. Сподобалося, що дочекалися і не залишили двох пасажирів, які запізнювалися на рейс. Бажаю компанії Східно-Європейська подорож успіхів і процвітання, а також тільки вдячних пасажирів.

Схидно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава

оцінюю як дуже погано тому що оператори і водії обманюють час прибуття до Варшави ми спізнились на 7.5 годин

Схидно-Европейська ПодорожЛюблин - Киев

Самый большой минус ,это не запланированная пересадка

Eastern European TravelLviv - Warszawa

Dyge dovho ide! Hrafiky nema nijakoho cherez pereizd cherez hranucyu!! Spiznulusja na 10 hodun!!! Dyge ne dobre!!

Схидно-Европейська ПодорожВаршава - Киев

Я їздила багато разів різними перевізниками. Це дуже і дуже класний перевізник. За таку ціну - супер якість. Водії ввічливі, зупинки на заправках з безкоштовними туалетами. Єдиним мінусом можна назвати пересадку. Але на тлі моїх численних поїздок - це дрібничка.

Схидно-Европейська ПодорожВинница - Краков

Величезний мінус це ПЕРЕСАДКА! Також погано те, що від границі до Кракова не було жодної зупинки!

Searching for the route Please wait

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information