• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Opole

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Opole: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Opole. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Opole i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Opole najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:25 – 22:00 ZhytomyrOpole

13 godz. 35 min.

Cz, Nd

08:25 – 22:00 ZhytomyrOpole

13 godz. 35 min.

Cz, Nd

10:40 – 05:40 ZhytomyrOpole

19 godz. 0 min.

Wt, Cz, Nd

11:00 – 03:55 ZhytomyrOpole

16 godz. 55 min.

Codziennie

12:30 – 07:10 ZhytomyrOpole

18 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 07:30 ZhytomyrOpole

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:10 – 07:30 ZhytomyrOpole

17 godz. 20 min.

Codziennie

16:00 – 10:30 ZhytomyrOpole

18 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 ZhytomyrOpole

14 godz. 30 min.

Pn, Śr, Sb

16:00 – 10:30 ZhytomyrOpole

18 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 09:00 ZhytomyrOpole

16 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

16:30 – 09:20 ZhytomyrOpole

16 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:30 – 09:00 ZhytomyrOpole

16 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

17:10 – 08:20 ZhytomyrOpole

15 godz. 10 min.

Codziennie

17:10 – 08:20 ZhytomyrOpole

15 godz. 10 min.

Codziennie

17:10 – 08:20 ZhytomyrOpole

15 godz. 10 min.

Codziennie

17:10 – 08:20 ZhytomyrOpole

15 godz. 10 min.

Codziennie

21:10 – 18:20 ZhytomyrOpole

21 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:10 – 18:20 ZhytomyrOpole

21 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

21:10 – 18:25 ZhytomyrOpole

21 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:10 – 18:20 ZhytomyrOpole

21 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

22:30 – 17:50 ZhytomyrOpole

19 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Opole w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Opole. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation