• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Ополе

Купити квитки на автобус Житомир - Ополе: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ополе. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Ополе і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ополе дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:25 – 22:00 ЖитомирОполе

13 год. 35 хв.

Чт, Нд

08:25 – 22:00 ЖитомирОполе

13 год. 35 хв.

Чт, Нд

10:40 – 05:40 ЖитомирОполе

19 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

11:00 – 03:55 ЖитомирОполе

16 год. 55 хв.

Кожен день

12:30 – 07:10 ЖитомирОполе

18 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 07:30 ЖитомирОполе

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 07:30 ЖитомирОполе

17 год. 20 хв.

Кожен день

16:00 – 10:30 ЖитомирОполе

18 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ЖитомирОполе

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

16:00 – 10:30 ЖитомирОполе

18 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 09:00 ЖитомирОполе

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 09:20 ЖитомирОполе

16 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:30 – 09:00 ЖитомирОполе

16 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

17:10 – 08:20 ЖитомирОполе

15 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 08:20 ЖитомирОполе

15 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 08:20 ЖитомирОполе

15 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 08:20 ЖитомирОполе

15 год. 10 хв.

Кожен день

21:10 – 18:20 ЖитомирОполе

21 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 18:20 ЖитомирОполе

21 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 18:25 ЖитомирОполе

21 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 18:20 ЖитомирОполе

21 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

22:30 – 17:50 ЖитомирОполе

19 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Ополе в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Ополе. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

АвтоекспрессЛьвов - Вроцлав

Автобус чудовий. Колектив водіїв хороший, професійний. Але наша митниця.... 6 годин в плюсі!!! І що тепер сварити водіїв, що "поволі" їдуть? Ні. Їхали як могли швидко. ДЯКУЮ.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя