• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Ополе

Купити квитки на автобус Львів - Ополе: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ополе. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Ополе і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ополе дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 09:30 ЛьвівОполе

8 год. 50 хв.

Кожен день

00:40 – 09:40 ЛьвівОполе

9 год. 0 хв.

Кожен день

00:40 – 09:20 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

05:45 – 17:50 ЛьвівОполе

12 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:20 – 20:45 ЛьвівОполе

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 20:45 ЛьвівОполе

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 20:45 ЛьвівОполе

8 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 23:59 ЛьвівОполе

10 год. 59 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:00 – 23:55 ЛьвівОполе

10 год. 55 хв.

Сб, Нд

18:00 – 03:40 ЛьвівОполе

9 год. 40 хв.

Чт, Нд

18:10 – 05:40 ЛьвівОполе

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

18:15 – 04:05 ЛьвівОполе

9 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

18:15 – 04:10 ЛьвівОполе

9 год. 55 хв.

Кожен день

18:15 – 04:10 ЛьвівОполе

9 год. 55 хв.

Кожен день

18:20 – 03:55 ЛьвівОполе

9 год. 35 хв.

Кожен день

18:20 – 03:00 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

18:45 – 04:10 ЛьвівОполе

9 год. 25 хв.

Кожен день

18:45 – 04:10 ЛьвівОполе

9 год. 25 хв.

Кожен день

19:00 – 03:40 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Чт, Нд

19:00 – 04:00 ЛьвівОполе

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:05 – 04:05 ЛьвівОполе

9 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

19:30 – 06:50 ЛьвівОполе

11 год. 20 хв.

Кожен день

19:45 – 07:10 ЛьвівОполе

11 год. 25 хв.

Чт, Нд

19:45 – 07:10 ЛьвівОполе

11 год. 25 хв.

Чт, Нд

19:50 – 08:20 ЛьвівОполе

12 год. 30 хв.

Ср, Нд

20:10 – 06:40 ЛьвівОполе

10 год. 30 хв.

Нд

20:40 – 06:40 ЛьвівОполе

10 год. 0 хв.

Нд

20:50 – 07:40 ЛьвівОполе

10 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 06:45 ЛьвівОполе

8 год. 45 хв.

Кожен день

22:05 – 07:00 ЛьвівОполе

8 год. 55 хв.

Кожен день

22:05 – 06:45 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

22:20 – 08:20 ЛьвівОполе

10 год. 0 хв.

Нд

22:30 – 07:00 ЛьвівОполе

8 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:40 – 09:00 ЛьвівОполе

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

22:40 – 06:30 ЛьвівОполе

7 год. 50 хв.

Сб

22:40 – 09:00 ЛьвівОполе

10 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:00 – 10:30 ЛьвівОполе

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 ЛьвівОполе

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 ЛьвівОполе

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 ЛьвівОполе

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:20 – 08:00 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 08:20 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 08:20 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 08:20 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 08:20 ЛьвівОполе

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:45 – 18:20 ЛьвівОполе

18 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 18:20 ЛьвівОполе

18 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

23:45 – 18:20 ЛьвівОполе

18 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 18:25 ЛьвівОполе

18 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Ополе в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Ополе. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

АвтоекспрессЛьвов - Вроцлав

Автобус чудовий. Колектив водіїв хороший, професійний. Але наша митниця.... 6 годин в плюсі!!! І що тепер сварити водіїв, що "поволі" їдуть? Ні. Їхали як могли швидко. ДЯКУЮ.

ФОП ОстапчукЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Перевізник хороший, майже все добре. Одне б хотілось побажати, щоб в автобусі працював туалет.

ФОП ЗакалаЛьвов - Вроцлав

Поездка норм. Вайфай так и не получил, хотя сидел в средине автобуса.

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Яцив ФОПВроцлав - Ивано-Франковск

Гарний перевізник. Раджу всім.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя