• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Opole

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Opole: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Opole. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Opole a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Opole levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 09:30 LvivOpole

8 hod. 50 min.

Denně

00:40 – 09:40 LvivOpole

9 hod. 0 min.

Denně

00:40 – 09:20 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

05:45 – 17:50 LvivOpole

12 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 hod. 25 min.

Denně

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 hod. 25 min.

Denně

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 23:55 LvivOpole

10 hod. 55 min.

So, Ne

13:00 – 23:59 LvivOpole

10 hod. 59 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:50 – 22:00 LvivOpole

8 hod. 10 min.

Čt, Ne

18:00 – 03:40 LvivOpole

9 hod. 40 min.

Čt, Ne

18:10 – 05:40 LvivOpole

11 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

18:15 – 04:10 LvivOpole

9 hod. 55 min.

Denně

18:15 – 04:10 LvivOpole

9 hod. 55 min.

Denně

18:15 – 04:05 LvivOpole

9 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, Ne

18:20 – 03:00 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 03:55 LvivOpole

9 hod. 35 min.

Denně

18:45 – 04:10 LvivOpole

9 hod. 25 min.

Denně

18:45 – 04:10 LvivOpole

9 hod. 25 min.

Denně

19:00 – 04:00 LvivOpole

9 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:00 – 03:40 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Čt, Ne

19:05 – 04:05 LvivOpole

9 hod. 0 min.

St, Čt, Pá, Ne

19:30 – 06:50 LvivOpole

11 hod. 20 min.

Denně

19:45 – 07:10 LvivOpole

11 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:45 – 07:10 LvivOpole

11 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:50 – 08:20 LvivOpole

12 hod. 30 min.

St, Ne

20:10 – 06:40 LvivOpole

10 hod. 30 min.

Ne

20:40 – 06:40 LvivOpole

10 hod. 0 min.

Ne

20:50 – 07:40 LvivOpole

10 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 06:45 LvivOpole

8 hod. 45 min.

Denně

22:05 – 06:45 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

22:05 – 07:00 LvivOpole

8 hod. 55 min.

Denně

22:20 – 08:20 LvivOpole

10 hod. 0 min.

Ne

22:30 – 07:00 LvivOpole

8 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:40 – 09:00 LvivOpole

10 hod. 20 min.

Po, St, Pá

22:40 – 06:30 LvivOpole

7 hod. 50 min.

So

22:40 – 09:00 LvivOpole

10 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

22:40 – 06:30 LvivOpole

7 hod. 50 min.

So

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 hod. 30 min.

Denně

23:20 – 08:00 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 hod. 40 min.

Denně

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 hod. 35 min.

Po, St, Čt, So

23:45 – 18:25 LvivOpole

18 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 hod. 35 min.

Po, St, Čt, So

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Opole v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Opole. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací