• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lviv - Opole

Kup bilet na autobus Lviv – Opole: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Opole. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Opole i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Opole najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:40 – 09:20 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

00:40 – 09:30 LvivOpole

8 godz. 50 min.

Codziennie

00:40 – 09:40 LvivOpole

9 godz. 0 min.

Codziennie

05:45 – 17:50 LvivOpole

12 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 godz. 25 min.

Codziennie

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 godz. 25 min.

Codziennie

12:20 – 20:45 LvivOpole

8 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 23:55 LvivOpole

10 godz. 55 min.

Sb, Nd

13:00 – 23:59 LvivOpole

10 godz. 59 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 03:40 LvivOpole

9 godz. 40 min.

Cz, Nd

18:10 – 05:40 LvivOpole

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

18:15 – 04:05 LvivOpole

9 godz. 50 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

18:15 – 04:10 LvivOpole

9 godz. 55 min.

Codziennie

18:15 – 04:10 LvivOpole

9 godz. 55 min.

Codziennie

18:20 – 03:55 LvivOpole

9 godz. 35 min.

Codziennie

18:20 – 03:00 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

18:45 – 04:10 LvivOpole

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:45 – 04:10 LvivOpole

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:00 – 03:40 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Cz, Nd

19:00 – 04:00 LvivOpole

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:05 – 04:05 LvivOpole

9 godz. 0 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

19:30 – 06:50 LvivOpole

11 godz. 20 min.

Codziennie

19:45 – 07:10 LvivOpole

11 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:45 – 07:10 LvivOpole

11 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:50 – 08:20 LvivOpole

12 godz. 30 min.

Śr, Nd

20:10 – 06:40 LvivOpole

10 godz. 30 min.

Nd

20:40 – 06:40 LvivOpole

10 godz. 0 min.

Nd

20:50 – 07:40 LvivOpole

10 godz. 50 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:00 – 06:45 LvivOpole

8 godz. 45 min.

Codziennie

22:05 – 06:45 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

22:05 – 07:00 LvivOpole

8 godz. 55 min.

Codziennie

22:20 – 08:20 LvivOpole

10 godz. 0 min.

Nd

22:30 – 07:00 LvivOpole

8 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:40 – 09:00 LvivOpole

10 godz. 20 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

22:40 – 06:30 LvivOpole

7 godz. 50 min.

Sb

22:40 – 09:00 LvivOpole

10 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

22:40 – 06:30 LvivOpole

7 godz. 50 min.

Sb

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivOpole

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:20 – 08:00 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 08:20 LvivOpole

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:45 – 18:25 LvivOpole

18 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

23:45 – 18:20 LvivOpole

18 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Opole w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Opole. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation