Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Gdansk

17:30 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
18:30 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
19:30 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
21:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
22:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
22:50 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
23:40 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
23:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
04:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Warszawa airport Modlin Teminal
10:00 Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
11:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
14:00 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
Przewoźnik: FOP «Opiruk»
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Gdansk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation