Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Gdansk

17:30 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
18:30 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
19:30 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
21:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
22:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
22:50 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
23:40 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
23:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
04:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
07:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Warszawa airport Modlin Teminal
10:00 Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
11:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
14:00 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
Przewoźnik: FOP «Opiruk»
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Gdansk

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information