Według czasu
Według ceny

Kurs Куопио - Санкт-Петербург

07:30 Kuopio Dworzec autobusowy
08:20 Leppävirta Dworzec autobusowy
08:45 Varkaus Dworzec autobusowy
09:45 Juva ABC station, 15 min break
10:40 Savonlinna Dworzec autobusowy
11:10 Punkaharju Dworzec autobusowy
12:00 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
12:05 Parikkala Przystanek na żądanie
12:50 Imatra Dworzec
13:30 Lappeenranta Dworzec autobusowy
18:00 Vyborg Railway Station
20:10 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
20:25 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy, "Moskovskij"
20:30 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Tilausmatkat
Rabaty: 15% Dzieci 12-16 lat
15% Student
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Lappeenranta - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information