Według czasu
Według ceny

Kurs 846402 Бонн - Варшава - Киев

07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
10:05 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
11:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:10 Hamm Willy-Brandt-Platz
13:05 Munster Hbf, Bremerplatz
14:10 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Magdeburg ZOB am Hbf
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
18:35 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Ecolines

Pokaż wszystkie kursy Bonn - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information