Podle času
Podle ceny

Linka 846402 Бонн - Варшава - Киев

07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
11:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:10 Hamm Willy-Brandt-Platz
13:05 Munster Hbf, Bremerplatz
14:10 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Magdeburg ZOB am Hbf
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Ecolines

Všechny linky Bonn - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací