Według czasu
Według ceny

Kurs Melitopol- Koln (north)

18:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
20:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
21:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
23:59 Oleksandriia Dworzec
01:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
04:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus Dworzec PKS
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
08:30 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
09:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:15 Hannover ZOB
11:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
13:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:45 Munster Dworzec PKS
14:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Winew
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 65 lat
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Melitopol - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information