Według czasu
Według ceny

Kurs 374 Kishinev - Praha

Wyjazdy: 19 Wrz, 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis
09:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
10:30 Leuseni cło (MD-RO)
11:00 Albita cło (RO-MD)
12:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
14:15 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
18:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
19:00 Fagaras Dworzec autobusowy
21:00 Sibiu Dworzec autobusowy (McDonalds)
22:00 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
23:00 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
01:00 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
10:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
12:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Dac Trans
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Chisinau - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information