За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 374 Kishinev - Praha

Виїзди: 21 Лис, 28 Лис, 5 Гру, 12 Гру, 19 Гру, 26 Гру, 2 Січ, 9 Січ, 16 Січ, 23 Січ
09:00 Кишинів Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
10:30 Леушени celnice (MD-RO)
11:00 Албіца celnice (RO-MD)
12:30 Хуші Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:30 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
14:15 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Онешті Aut. Nádr., Bulevardul Republicii 78
18:00 Брасов Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
19:00 Фагарас Aut. Nádr.
21:00 Сібіу Aut. Nádr. (McDonalds)
22:00 Себес Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
23:00 Дева Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
01:00 Арад Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
10:30 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
12:30 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: Dac Trans
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Кишинів - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя