Według czasu
Według ceny

Kurs 847605 Киев - Варшава - Берн

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:35 Bayreuth Goethestraße,hbf
11:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
14:05 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
15:10 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
16:10 Ulm Fernbusparkplatz Eberhard-Finckh-Strasse 34
18:35 Sankt Gallen Hbf. / Bahnhofstrasse bei Rathaus
19:25 Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
20:05 Zürich Carparkplatz am Shilquai
21:35 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
Przewoźnik: Ecolines

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Bern

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information