• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 1456 Riga - Praha - Stuttgart

  1. 10:40Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
  2. 12:55Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
  3. 14:50Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
  4. 16:20Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
  5. 17:30Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
  6. 17:40Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
  7. 18:30Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
  8. 19:55Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
  9. 21:35Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
  10. 23:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 08:35Hradec Králové Terminál HD
  12. 10:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  13. 12:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  14. 15:05Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
  15. 16:25Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
  16. 17:45München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
  17. 18:50Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  18. 21:00Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
  • Przewoźnik: ECOLINES
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    10% Student (ITIC)
    10% Student (Euro26)
    10% Dzieci 13-18 lat
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation