Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 1456 Riga - Praha - Stuttgart

  1. 10:40Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
  2. 12:55Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
  3. 14:50Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  4. 16:20Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  5. 17:30Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
  6. 17:40Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
  7. 18:30Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
  8. 19:55Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  9. 21:35Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
  10. 23:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 08:35Hradec Králové Terminál HD
  12. 10:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  13. 12:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  14. 15:05Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
  15. 16:25Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
  16. 17:45München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
  17. 18:50Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  18. 21:00Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
  • Dopravce: ECOLINES
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    10% Student (ITIC)
    10% Student (Euro26)
    10% Ditě od 13-18 let
    10% Mládež do 26 let
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací