Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kovel - Mariupol

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip
  1. 01:30Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  3. 04:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  5. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 08:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  8. 12:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 14:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  11. 14:55Zolotonosha Dworzec PKS №2, ul. Shevchenka 98
  12. 17:40Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  13. 18:10Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  14. 19:25Verkhnodniprovsk Dworzec autobusowy, ul Titova, 10
  15. 20:10Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec Autobusowy, ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  16. 21:25Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  17. 23:10Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  18. 01:10Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  19. 03:20Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
  20. 05:00Mariupol Dworzec autobusowy, ul.Artema 115
  • Przewoźnik: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Informacje dodatkowe: Bilet nie musi być drukowany. W przypadku zakupu biletu ze zniżką przy wejściu na pokład należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość i wiek.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation