• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Latina - Zaporizhia

FOP Rab T.B.
Wyjazdy: 20 Cze, 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip, 25 Lip, 1 Sie, 8 Sie, 15 Sie, 22 Sie
  1. 09:30Salerno Stazione Ferroviaria, Piazza Vittorio Veneto
  2. 10:30Napoli Autostazione "Metropark", Corso Arnaldo Lucci
  3. 13:15Roma Fermata dellautobus "Rebibbia", Via Tiburtina
  4. 16:30Firenze Fermata dellautobus "Sette Regole", Via della Costituzione
  5. 18:15Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 19:45Padova Autostazione "Busitalia", Viale della Pace, 1
  7. 22:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  8. 12:00Zahony cło (HU-UA)
  9. 12:30Chop cło (UA-HU)
  10. 16:45Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 19:30Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  12. 20:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 23:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 01:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 06:00Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 08:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  17. 11:15Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  18. 13:15Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  • Przewoźnik: FOP Rab T.B.
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.Możliwość zmiany terminu podróży: koszt zmiany wynosi 300 UAH., Nie później niż 3 dni przed wylotem, nie więcej niż 2 razy. Obecnie ludzie mogą przekraczać granicę z włoskimi dokumentami lub jeśli mają zaproszenie biometryczne, muszą mieć oficjalne zaproszenie do pracy (umowa). Transport zwierząt: koszt 70% ceny biletu, bez osobnego miejsca, w specjalnym kontenerze, w kabinie.
  • Bagaż: 2 sztuki bagażu o wadze do 30 kg (30x60x80 cm) + bagaż podręczny do 10 kg - gratis. Dodatkowy bagaż - 1,50 euro / kg. Dodatkowy bagaż jest przewożony, jeśli w bagażniku autobusu jest wolne miejsce za dodatkową opłatą.
  • Rabaty: 20% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation