• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Latina - Zaporizhia

FOP Rab T.B.
Odjezdy: 9 Kvě, 16 Kvě, 23 Kvě, 30 Kvě, 6 Června, 13 Června, 20 Června, 27 Června, 4 Července, 11 Července
  1. 09:30Salerno Stazione Ferroviaria, Piazza Vittorio Veneto
  2. 10:30Napoli Autostazione "Metropark", Corso Arnaldo Lucci
  3. 13:15Roma Fermata dellautobus "Rebibbia", Via Tiburtina
  4. 16:30Firenze Fermata dellautobus "Sette Regole", Via della Costituzione
  5. 18:15Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 19:45Padova Autostazione "Busitalia", Viale della Pace, 1
  7. 22:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  8. 12:00Zahony celnice (HU-UA)
  9. 12:30Chop celnice (UA-HU)
  10. 16:45Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 19:30Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  12. 20:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 23:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 01:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 06:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 08:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  17. 11:15Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  18. 13:15Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: FOP Rab T.B.
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Ability to change the date of travel: the cost of change is 300 UAH., Not later than 3 days before departure, no more than 2 times. Currently, people are allowed to cross the border either with Italian documents or if they have a biometric invitation to work (contract). Transportation of animals: the cost is 70% of the ticket price, without a separate seat, in a special container, in the cabin.
  • Zavazadla: 2 zavazadla o hmotnosti do 30 kg (30x60x80 cm) + příruční zavazadla do 10 kg - zdarma. Další zavazadla - 1,50 eur / kg. Další zavazadla se přepravují, pokud je v zavazadlovém prostoru autobusu za příplatek volné místo.
  • Slevy: 20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací