• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Latina - Zaporizhia

FOP Rab T.B.
Odjezdy: 23 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 26 Dub, 3 Kvě
  1. 09:30Salerno Stazione Ferroviaria, Piazza Vittorio Veneto
  2. 10:30Napoli Autostazione "Metropark", Corso Arnaldo Lucci
  3. 13:15Roma Fermata dell'autobus"Rebibbia", Via Tiburtina
  4. 17:00Firenze Fermata dell'autobus"Sette Regole", Via della Costituzione
  5. 18:40Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 20:20Padova Autostazione "Busitalia", Viale della Pace, 1
  7. 23:10Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  8. 12:00Zahony celnice (HU-UA)
  9. 15:00Chop celnice (UA-HU)
  10. 19:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 21:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  12. 22:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 00:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 02:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 08:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  16. 10:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  17. 13:15Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  18. 15:15Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Dopravce: FOP Rab T.B.
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: the cost of change is 300 UAH., Not later than 3 days before departure, no more than 2 times.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg (30x60x80) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma, každe dalši 30 UAH/kg. Přeprava jízdního kola / kočárku: cena je dohodou, pouze pokud je v zavazadlovém prostoru volné místo. Přeprava zvířat: cena 70% ceny jízdenky, bez samostatného sedadla, ve zvláštním kontejneru, v kabině.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 11-12 let
    30% Ditě od 2 -10 let
    99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací