Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Kamianets-Podilskiy

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Wyjazdy: 19 Kwi, 20 Kwi, 21 Kwi, 22 Kwi, 23 Kwi, 24 Kwi, 25 Kwi, 26 Kwi, 27 Kwi, 28 Kwi
  1. 08:50Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
  2. 09:50Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 11:15Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  4. 13:00Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  5. 13:50Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
  6. 15:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 20:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 02:00Hrebenne cło (PL-UA)
  9. 03:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  10. 05:45Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  11. 06:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  12. 07:20Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  13. 08:05Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  14. 08:40Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  15. 09:20Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  16. 10:30Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  17. 11:20Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  18. 12:20Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  19. 13:05Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec, ul. Vasileva 86b
  20. 13:40Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Informacje dodatkowe: Pasażer jest ubezpieczony na 102.000 UAH. SK «Persha». Opłata ubezpieczeniowa - 2%, wliczona w cenę biletu. Przewóz zwierząt i rowerów możliwy za dodatkową opłatę.
  • Bagaż: 1 szt.do 40kg(60x40x20)-za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation