• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Gdynia

Orionbus
Wyjazdy: 15 Lis, 20 Lis, 22 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 4 Gru, 6 Gru, 11 Gru, 13 Gru, 18 Gru
  1. 20:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 21:15Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:30Mykolaiv Dworzec Autobusowy "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 22:45Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  5. 23:20Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  6. 00:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  7. 02:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  8. 05:25Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 07:25Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 09:35Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  12. 14:35Rava Ruska cło (UA-PL)
  13. 14:40Hrebenne cło (PL-UA)
  14. 16:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  15. 20:10Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  16. 22:30Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  17. 23:50Kutno Dworzec, ul. Oporowska 10
  18. 01:30Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  19. 02:40Torun Plac 18 Stycznia 4
  20. 03:45Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  21. 04:55Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
  22. 07:00Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  23. 07:35Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation