• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Skadovsk

Stecik T.V.
Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
  1. 14:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 20:00Budomierz cło (PL-UA)
  3. 21:50Hrushiv cło (UA-PL)
  4. 23:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  5. 02:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  6. 02:50Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  7. 03:05Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  8. 04:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  9. 05:05Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  10. 05:45Lityn Dworzec, ul.Rjadanska 7 (ul. B. Khmelnytskoho)
  11. 06:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  12. 07:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  13. 08:20Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  14. 09:35Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 13:10Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  16. 13:30Odessa Dworzec "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
  17. 15:50Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  18. 17:20Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Stecik T.V.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu (60x40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation