• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Karlovy Vary - Kherson

Orionbus
Wyjazdy: 22 Lut, 23 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 7 Mar, 8 Mar, 14 Mar, 15 Mar, 21 Mar, 22 Mar
  1. 10:00Karlovy Vary Zapadni 2080/2A
  2. 11:35Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  3. 13:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 16:20Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 18:35Ostrava Dworzec,Vítkovická 3083/1
  6. 19:05Bohumín CLO
  7. 19:10Chalupki CLO
  8. 20:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  9. 22:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 02:45Korczowa cło (PL-UA)
  11. 04:50Krakovets cło (UA-PL)
  12. 06:15Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  13. 08:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  14. 10:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  15. 12:15Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  16. 14:45Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  17. 16:50Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  18. 17:40Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  19. 18:20Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  20. 20:05Mykolaiv Dworzec Autobusowy "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  21. 20:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 21:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    30% Dzieci 7-12 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation