Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Kryvyi Rih

Stashevskyi O.A.
Wyjazdy: 2 Kwi, 3 Kwi, 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi
  1. 16:00Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  2. 18:45Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  3. 19:00Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła М-2, pobliozu caffe Stieklyaszka)
  4. 20:00Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  5. 23:00Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  6. 01:00Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  7. 04:00Kharkiv Dworzec PKS "Kholodna Gora", ul. Połtawa Way 149 (platforma №21)
  8. 04:15Zhuravlevka (Belgorod obl.) таможня (RU-UA)
  9. 04:30Kudiivka cło (UA-RU)
  10. 06:00Novomoskovsk ul. Hetmanska 34/1, pomnik MiH
  11. 06:30Dnipro KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  12. 06:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  13. 07:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Przystanek autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ul. Lokhvytskogo
  14. 09:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe shose 1a, kawiarnia "Zustrich"
  15. 09:05Kryvyi Rih 95 kvartal (market ATB)
  16. 09:10Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Bytkombinat YGOK, uk. Pereyaslavskaya
  17. 09:15Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq, "Silpo"
  18. 09:20Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, ul. Eduarda Fuksa 3, market ATB
  19. 09:25Kryvyi Rih Zarechniy district
  20. 09:30Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  21. 09:35Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  22. 09:40Kryvyi Rih Przystanek kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)"
  23. 09:45Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Damansky microdistrict, ul. Admirala Holovka 11
  • Przewoźnik: Stashevskyi O.A.
  • Informacje dodatkowe: 2 jednostki (w ilości nie większej niż 60x60x60, 23 kg) - bezpłatnie, każde następne - 500 rubli. Bagaż podręczny - 1 szt. (60x60x60) - za darmo. Transport roweru lub wózka - 1000 rubli.
  • Bagaż: Transport osób z OFM jest możliwy. Koty i psy małych ras są dopuszczone do transportu z certyfikatem weterynarza oraz w klatce z głuchym dnem. Rasy psów stróżujących i myśliwskich nie są dozwolone. Zwierzę nie ma miejsca. Transport zwierzęcia w jednym miejscu z pasażerem jest bezpłatny. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany daty podróży (kilka razy, szczegóły są u przewoźnika) na dzień przed wyjazdem.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation