• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Cherkasy - Gdynia

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 09:00Cherkasy Dworzec PKS-2, ul. Lozheshnikova, 7
  2. 09:30Cherkasy Dworzec PKS, ul. Smilyanska, 166A
  3. 10:05Smila Dworzec, ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:55Shpola Shpola dworzec autobusowy ul. Heroes of Kruty, 64
  5. 11:35Zvenyhorodka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko 1a
  6. 12:20Talne Dworzec PKS, ul. Soborna 150
  7. 13:30Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  8. 14:50Gaisyn CH "Europejski", ul. 1 Travnia, 70A
  9. 15:40Nemyriv Obok skłepu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  10. 16:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  11. 19:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  12. 21:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  15. 00:30Shehyni cło (UA-PL)
  16. 01:35Medyka cło (PL-UA)
  17. 02:40Zamosc Stacja paliw "BP", ul. Legionów, 10
  18. 04:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  19. 06:15Radom Stacja paliw "AMIC", Księcia Józefa Poniatowskiego, 1
  20. 07:05Grójec Stacja Paliw "ORLEN", Mszczonowska 44
  21. 08:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  22. 08:40Plonsk Dworzec autobusowy ul. Warszawska 51
  23. 09:50Mlawa Dworzec PKS, ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  24. 10:55Olsztynek Stacja Paliw "ORLEN", ul. Ostródzka 11
  25. 11:30Olsztyn Dworzec PKS, pl. Konstytucji 3 Maja, 2A
  26. 12:20Ostroda Stacja paliw "ORLEN", Grunwaldzka 54
  27. 13:40Elblag Dworzec PKS ZKM
  28. 14:50Gdansk Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 12
  29. 15:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji, 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    20% Dzieci 7-15 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation