• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Kharkiv

Avtotranzit
Wyjazdy: 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj, 22 Maj, 24 Maj, 26 Maj, 28 Maj, 30 Maj, 1 Cze, 3 Cze
  1. 15:50Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  4. 20:35Opole Dworzec PKP, ul. Dworcowa, 1
  5. 22:00Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  6. 23:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 03:15Korczowa cło (PL-UA)
  8. 05:05Krakovets cło (UA-PL)
  9. 07:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 10:50Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  11. 13:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  12. 15:40Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  13. 18:00Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Yevropeiska 154
  14. 21:00Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  15. 23:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: Avtotranzit
  • Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony. Mozliwa zmiana autobusu na trase.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(50x50x80)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-6 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Zakup w kasie №17

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation