• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wien - Kyiv (Odessa) to 31.05.2021

EuroClub
Wyjazdy: 3 Maj, 7 Maj, 10 Maj, 14 Maj, 17 Maj, 21 Maj, 24 Maj, 28 Maj, 31 Maj, 4 Cze
  1. 06:30Zagreb Dworzec PKS, ul. Avenija Marina Drzica 4
  2. 12:00Bratislava Przystanek autobusowy "Novy most"
  3. 15:30Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 19:00Budapest Dworzec PKS "Nepliget", Ulloi ut. 131
  5. 23:00Zahony cło (HU-UA)
  6. 23:20Chop cło (UA-HU)
  7. 01:10Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stantsiina, 2
  8. 02:00Mukachevo Stacja paliw "UPG"
  9. 04:20Stryi Stacja paliw "ОККО"
  10. 05:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 08:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  12. 09:50Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  13. 10:50Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 12:20Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 23:00Odessa Dworzec PKS, "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
    10% Osoby niepełnosprawne 1 i 2 grupa
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    10% Studenci (ISIC)
    10% Dzieci 12-18 lat
    30% Dzieci 10-11 lat
    40% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation