• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Khmelnytskiy

Pas Trans
Wyjazdy: 21 Lut, 22 Lut, 24 Lut, 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 1 Mar, 3 Mar, 4 Mar
  1. 07:30Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  2. 09:00Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  3. 09:55Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  4. 11:15Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 13:00Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  6. 14:30Lodz Dworzec PKS "Kaliska", al. Włókniarzy, 203/205
  7. 17:30Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 20:25Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  9. 21:30Chelm ul. Lubelska, 216, blisko McDonald
  10. 23:15Dorohusk cło (PL-UA)
  11. 01:15Yagodyn cło (UA-PL)
  12. 02:15Kovel ul.Warszawska 1, gas station UPG
  13. 03:10Lutsk Dworzec PKS, ul.Konjakina, 39
  14. 04:05Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  15. 04:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  16. 05:05Zdolbuniv ul. Kopernika 59, stacja paliw "WOG", P05
  17. 05:55Ostrog Pomnik Żołnierzów-internacjonalistów
  18. 06:05Netishyn Restauracja "Khutorok", ul. Staronetishynska, 47
  19. 06:25Slavuta Dworzec PKS, pl.Sevcenka 13
  20. 06:45Shepetivka Dworzec PKS, Starokonstantinovskoye shose, 42
  21. 06:50Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
  22. 07:20Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  23. 07:40Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
  24. 08:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  • Przewoźnik: Pas Trans
  • Informacje dodatkowe: Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 3 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 5 raz. Transport zwierząt jest zabroniony. Transport rowerów, wózków dziecięcych i wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - 350 UAH / 50 PLN.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (60x40x40) i bagaż podręczny do 10 kg. (40x30x30) - bezpłatnie. Każda następna szt. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Rabaty: 10% Studenci
    10% Emeryci
    10% Grupa od 7 osób
    20% Osoby niepełnosprawne
    30% Dzieci 0-7 lat
    50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation